Meie kohta

Lapse naeratuses na peidus maagia, zobacz võib naeratada kogu maailma.

tüdrukute kleidid, laste kleidid, beebi kleidid, tüdrukute pidulikud kleidid

ZOYA kleidid na armas segu lemmikstiilidest, alates klassikalistest ja muinasjutulistest kuni julgete ja glamuurseteni!

Meie jaoks na kõige olulisem klientide, eriti noorimate, rahulolu, seetõttu teeme kõik endast oleneva i tellimused saaksid kiiresti täidetud ning pakutavad kaubad oleksid erakordsed ja kõrgeima kvaliteediga. Tänu meie spetsialistide pühendumusele, kes on valmis nõu andma, muutub meie veebipoes ostlemine puhtaks naudinguks.

 

ZOYA ajalugu

Alguses valmistasime oma rõivaid väljaspool Eestit ja tegime kogu jaotuse ise. Hoolimata algsetest raskustest ja piirangutest sai ZOYA kiiresti vanemate seas tunnustust, kes otsisid oma lastele originaalseid ja kvaliteetseid rõivaid mõistliku hinnaga.

Aja jooksul kasvas ZOYA ettevõte ja hakkasime järk-järgult avama oma poode Poolas, palgates lisatöötajaid, kes aitasid laste rõivaste tootmisel ja müügil. Ettevõtte arenguga hakkasid ilmnema uued väljakutsed, mida turgi meie ees seadis.

Üks Sellistest väljakutsetest oli majanduskriis, mis mõjutas kogu rõiva- ja tekstiilitööstust. Ettevõtted hakkasid oma poode sulgema ja kliendid loobusid luksusrõivaste ostmisest oma lastele. ZOYA tundis ka kriisi mõjusid, kuid meie kui kolmanda lapse vanemad otsustasime veelgi enam pühenduda.

Alustasime innovaatiliste lahenduste otsimist ja võtsime kasutusele online-müügi, kolides oma tegevuse interneti peale, mis polnud lihtne - palju unetuid öid ja vaba päeva ei olnud aastas. Kõik Selleks, et säilitada oma brändi ja võimaldada Sellel edasi areneda.

Hoolimata kriisist, hoidis ZOYA ettevõte alati oma esialgset eesmärki - pakkuda lastele rõõmu läbi pidulike riiete. Meie Tooted olid alati valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest ja disainerid püüdsid igat detali hoolikalt jälgida, et rõivad oleksid mitte ainult eleganckie välimusega, vaid ka mugavad kanda.

Aastate pikkuse töö ja ohverduste järel sai ZOYA üheks parimaks laste pidulike rõivaste kaubamärgiks Poolas. Meie tootowała na endiselt populaarsed ja asutajad vaatavad uhkusega oma tööd.

Zobacz lühike lugu meie ettevõttest na lugu kirest, ohverdusest ja usust oma unistustesse. Zobacz na ka lugu raskuste ületamisest ja püüdest pideva täiustumise Poole. Tänu oma otsusekindlusele ja sitkusele na ZOYA saanud üheks parimaks eleganckiselt rõivabrändiks lastele Euroopas, mis pakub rõõmu väikestele ja mida nende vanemad uhkusega ostavad.

 

Laiendame pidevalt oma klientide ringi ja oleme ka teistes riikides:

ZOYA Austria:  www.zoyafashion.at

ZOYA Tšehhi Vabariik:  www.zoyafashion.cz

ZOYA Madalmaad:  www.zoyakinderen.nl

ZOYA Saksamaa:  www.zoyafashion.de

ZOYA Slovakkia:  www.zoyafashion.sk

ZOYA Ungari:  www.zoyafashion.hu

ZOYA Suurbritannia:  www.zoyadresses.co.uk

ZOYA Itaalia:  www.zoyafashion.it

ZOYA Soome: www.zoyafashion.fi

ZOYA Prantsusmaa:  www.zoyafashion.fr

ZOYA Hispaania:  www.zoyafashion.es

ZOYA Belgia:  www.zoyafashion.be

ZOYA Taani:  www.zoyafashion.dk

ZOYA Portugal:  www.zoyafashion.pt

ZOYA Rumeenia:  www.zoyafashion.ro

ZOYA Bulgaaria:  www.zoyafashion.bg

ZOYA Leedu:  www.zoyafashion.lt

ZOYA Läti:  www.zoyafashion.lv

ZOYA Poola:  www.zoyafashion.pl

ZOYA Horvaatia:  www.zoyafashion.hr

ZOYA Iirimaawww.zoyafashion.ie

ZOYA Sloveenia:  www.zoyafashion.si

ZOYA Rootsi: www.zoyafashion.se

ZOYA Kreeka:  www.zoyapaidi.gr

 

Kui teil on küsimusi või muresid, võtke meiega ühendust kontaktivormi kaudu aadressil info@ zoyafashion.ee

 

Oleme teie käsutuses.

ZOYA Fashion - Tüdrukute kleidid, laste kleidid, beebi kleidid, tüdrukute pidulikud kleidid ideaalne valik sünnipäevapidude, ballide, pulmade, väikeste pruutneitside, pidulike ürituste, ristimise jaoks.

üles
Sklep jest w trybie podglądu
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper Premium