Kuidas valida lapse riiete suurust? 0
Kuidas valida lapse riiete suurust?

Tõenäoliselt olete rohkem kui korra ostnud internetist lapsele riideid - näiteks piduliku tüdruku kleidi suuruses 134 - ja selgus, et see on liiga lühikeste varrukatega või vöökohalt liiga kitsas. Eriti raske on ostlemine siis, kui beebiriideid ei saa kohe selga proovida, tuleb vaid võtta tootja kinnitused.

Loe rohkem »
Väikese pruutneitsi roll pulmas 0
Väikese pruutneitsi roll pulmas

Väikesed tüdrukud unistavad saada pulmas pruutneitsiks. Seejärel tunnevad nad end hinnatud ja tähtsana. Kui teie peres või sõprades on 3–9-aastane tüdruk, võite paluda tal oma pulmas väikese pruutneitsina tegutseda.

Loe rohkem »
Kuidas riietada last erilisteks puhkudeks? 0
Kuidas riietada last erilisteks puhkudeks?

Lapsele, nagu ka täiskasvanule, ei piisa ühest elegantsest kleidist. Aasta jooksul osaleb see erinevatel pidustustel - need, mis on rohkem või vähem pidulikud, koolis, pere või sõpradega. See on hea, kui tüdrukute kleit peegeldab seda iseloomu ja annab lapsele kindlustunde ja vabaduse.

Loe rohkem »
Kuidas tüdrukut pulmadeks riietada? Mood hooajal 2022 0
Kuidas tüdrukut pulmadeks riietada? Mood hooajal 2022

Tüdrukule pulmakleiti valides on lihtne liiale minna. Lastele ühtse riietumisstiili puudumise tõttu riietame oma lapsi sageli tonnide viisi aksessuaaridesse või vastupidi – keskendume stereotüüpsele, armsale stiilile. Samal ajal võimaldab lastemood meil olla rohkem vabadust, mängida stiilide ja värvidega. Tüdrukute kleidid võivad olla stiilsed ja samal ajal sobivad lapse vanusele.

Loe rohkem »
üles
Sklep jest w trybie podglądu
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper Premium