Privaatsuspoliitika

Moepoe ZOYA privaatsuspoliitika - tüdrukute, laste, pidude, ballide, pulmade, eriliste sündmuste, ristimise, sünnipäevade, pruutneitside mood.

Pakume oma klientidele täielikku austust nende privaatsuse ja isikuandmete kaitse eest.

Töötleme klientide poolt meile edastatud isikuandmeid viisil, mis on kooskõlas klientide antud nõusoleku ulatuse ja juriidiliste nõuetega, eriti vastavalt 29. augusti 1997. aasta seadusele isikuandmete kaitse kohta (Journal of Laws No. 133, muudetud punkt 883). D.). Salvestame klientide isikuandmeid serveritesse, mis tagavad nende täieliku turvalisuse. Ainult Poe volitatud töötajatel on juurdepääs andmebaasile.

Igal kliendil, kes on meile edastanud oma isikuandmed, on kontrollimise, muutmise või eemaldamise taotluse eesmärgil täielik juurdepääs oma andmetele.

Kauplus ei edasta, müü ega laena klientide kogutud isikuandmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud juhul, kui seda tehakse selgesõnalisel nõusolekul või kliendi taotlusel või seaduse alusel volitatud riigiasutuste taotlusel seoses poolelioleva menetlusega .

Meie kauplus kasutab ka nn küpsised (küpsised). Meie server salvestab need failid kliendi arvutisse ja annavad statistilisi andmeid kliendi tegevuse kohta, et meie pakkumine vastaks tema individuaalsetele vajadustele ja maitsele. Klient võib igal ajal keelata küpsiste aktsepteerimise võimaluse oma veebibrauseris, kuigi ta peab teadma, et mõnel juhul võib nende failide lahtiühendamine mõjutada meie Poe pakkumise kasutamist.

Juhime teie tähelepanu asjaolule, et kui me paigutame oma poe veebisaidile linke, mis viivad teistele veebisaitidele, mida me ise ei halda, ei saa me olla vastutavad nende veebisaitide sisu ega privaatsuse kaitse taseme eest, mida pakub nende veebisaitide administraatoritele. Sellistele veebisaitidele ülemineku otsuse tegemisel teeb klient seda omal vastutusel. Soovitame teil tutvuda nende veebisaitide rakendatud privaatsuspoliitikaga, enne kui klient neile oma isikuandmeid edastab.

Reklaami- ja reklaamimaterjale saadame klientidele ainult siis, kui nad on selleks nõusoleku andnud. See kehtib eriti kliendile saadetud uudiskirja kohta, kui ta kinnitab meie poolt selgelt viidatud linki, mis sisaldab nõusolekut saada meie poes käimasolevate kampaaniate, allahindluste ja uute toodete uudiskiri. Need materjalid kehtivad ainult meie poe pakkumise kohta.

Palun saatke oma privaatsuse ja eelkõige isikuandmete kaitsega seotud küsimused, taotlused ja ettepanekud aadressile info@zoyafashion.ee


Oleme teie käsutuses.

ZOYA Fashion - Tüdrukute kleidid, laste kleidid, beebi kleidid, tüdrukute pidulikud kleidid ideaalne valik sünnipäevapidude, ballide, pulmade, väikeste pruutneitside, pidulike ürituste, ristimise jaoks.

üles
Sklep jest w trybie podglądu
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper Premium