Võlusüdamega Tüdrukute Võrksukkpüksid

Valmistub saatmiseks: 1 tööpäev
Kohaletoimetamine: Hind ei sisalda võimalikke maksekulusid kontrollige kohaletoimetamise viise
Hind: 8,00 € 8.00
ilość tk

vali variant

soovinimekirja lisama
* - Väli on kohustuslik

Kirjeldus

Tüdrukute ažuursed sukkpüksid on täiuslik lisand armsale riietusele erilisteks puhkudeks nagu esimene armulaud, pulmad, perekondlikud tähtpäevad või kooliesinemised. Tutvustatav mudel on elegantsi ja klassi kehastus, mis sobitub viimaste laste moesuundadega erilisteks sündmusteks.

Disainerid on pööranud suurt tähelepanu detailidele, mis on näha hoolikalt tehtud mustris, kus peened, korrapäraselt paigutatud ažuursed avad loovad õrna ja peene mosaiigi väikese daami jalgadel. Must värv on universaalne ja sobib paljudele stiilidele, lisades samal ajal tõsidust ja elegantsi.

Sukkpüksid on saadaval kolmes suuruses, mis võimaldab ideaalselt sobituda lapse vanuse ja kehaehitusega. Suurused on täpselt kohandatud vanuserühmadele:

kõige noorematele printsessidele vanuses 2-3 aastat,
tüdrukutele, kes arendavad oma individuaalset stiili vanuses 3-8 aastat,
ja noortele daamidele vanuses 8-11 aastat, kes soovivad välja näha sama elegantne kui nende vanemad sõbrannad.

Kasutatud materjalid on kõrgeima kvaliteediga, mis tagab mitte ainult erakordse välimuse, vaid ka kandmismugavuse ja vastupidavuse. Sukkpüksid on pehmed ja elastset, tänu millele sobivad nad ideaalselt jalgadele, samas ei piira aktiivsete laste liikumist.

Ažuurne muster ei näe mitte ainult jalgadel kaunis välja, vaid tagab ka õige õhuringluse, mis on eriti oluline pikkade tähtpäevade ajal.

See toode leiab kindlasti tunnustust vanemate seas, kes otsivad kvaliteetseid lisasid oma laste pidulikele rõivastele. Need sukkpüksid ei ole mitte ainult ilusad, vaid ka praktilised – neid on lihtne puhtana hoida, mis on lastetoodete puhul hindamatu.

Investeerides nendesse ažuursesse sukkpüksidesse, võivad vanemad olla kindlad, et nende laps näeb välja elegantne ja stiilne, olenemata sündmusest. See on ettepanek, mis rahuldab isegi kõige nõudlikumad väikesed kliendid ja nende hooldajad, kes hoolivad iga, isegi kõige väiksema detaili eest riietuses olulistel sündmustel.

Saatmiskulud Hind ei sisalda võimalikke maksekulusid

Saatmisriik:

Toodete ülevaated (0)

Submit
üles
Sklep jest w trybie podglądu
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper Premium