Väike inglike, ehk esimene armulaud 2024 0
Väike inglike, ehk esimene armulaud 2024

Kohe-kohe, üürikeseks hetkeks, saabub mai ja sellega algab armulaua hooaeg. See on üks tähtsamaid sündmusi sinu tütre elus – igal tüdrukul on soov sel päeval välja näha hingematvalt. Seepärast tasub juba varakult mõelda sellele suurele päevale sobiva stiili peale.

Mida valida, et oleks moekas, mugav ja praktiline? Mis on 2024. aasta esimese armulaua trendid? Mida teha, kui kogudus on ette näinud kindla riietuse armulauaks valge alba kujul? Millist kleiti tüdrukule esimeseks armulauaks valida? Loe edasi!

Milline peaks olema ideaalne kleit tüdrukule esimeseks armulauaks? Esimene armulaud on sinu lapse jaoks väga põnev sündmus. Lõppude lõpuks on ta selleks päevaks pikka aega valmistunud, harjutanud palveid, salme ja jumalateenistuse järjekorda. Et tütart sel pingelisel ajal natuke rõõmustada, tasub tegeleda sellega, mis tüdrukutele kõige rohkem meeldib – esimese armulaua kleidi valimisega!

Siiski on mõned suunised, mida tuleks järgida, et valitud kleit saaks tõesti esimese armulaua kleidiks. Mis need on?

Kleidi värv. Tüdruku esimese armulaua kleit peaks olema valge. See tuleneb selle värvi sümbolismist, mis tähistab puhtust ja süütust (nagu lapse hing). Õnneks on valgeid toone palju, nii et saad probleemideta sobitada kleidi oma lapse ilutüübiga. Pikkus. Esimese armulaua kleitide puhul kehtib reegel, et mida pikem kleit, seda parem. Stiil peaks olema tagasihoidlik ja katma enamiku kehast. Seega, lõpliku riietuse valimisel vaata põlvepikkuseid ja pikemaid mudeleid. Aksessuaarid. Pea meeles, et tegemist on esimese armulauaga, mitte pulmadega! Seega ära liialda kaunistuste rohkuse ja kleidi materjali hulgaga. Mugavus. Kõige olulisem peaks olema sinu lapse mugavus. Vali seega lihtsad esimese armulaua kleidimudelid, et sinu tütar saaks vabalt mängida ja tantsida kogu ürituse vältel.

Mis teha, kui kogudus on ette näinud alba kandmise ja sa oled juba ostnud tüdrukule esimeseks armulauaks kleidi? Ära muretse – kleit tuleb ideaalselt kasuks perepeo jaoks pärast jumalateenistust. Sinu tütar tunneb end selles kindlasti paremini kui terve päeva albas.

Esimene armulaua mälestus – osta tüdrukule suurem kleit varuks või mitte? Mõned kogudused korraldavad aasta pärast esimest armulauda nn esimese armulaua mälestuse. See on jumalateenistus, kus lapsed pidulikes rõivastes või armulaua alpades meenutavad seda tähtsat sündmust. Sellisel juhul tekib paljudel emadel kahtlusi, mida teha esimese armulaua kleidi või alpaga?

On 2 võimalust:

Võid osta ühe suuruse võrra suurema ja veidi pikema kleidi tüdrukule esimeseks armulauaks või alba. Enne üritust tee kleidi alumine äär veidi kitsamaks, et laps ei komistaks liigse materjali tõttu. Aasta pärast, kui sinu tütar on kasvanud, haruta niit lahti ja kleit ongi valmis!

See lahendus omab ka miinuseid: esimese armulaua päeval on sinu tütarl kleit mitte sobiv ja sa ei saa kindel olla, et valitud suurus järgmisel aastal kindlasti sobib. Võid kogemata kleiti kahjustada, kui harutad alusseeliku lahti.

Ostad sündmuse aastal uue kleidi tüdrukule esimeseks armulauaks või alba. Miinused? Peab kulutama lisaraha, aga on kindel, et kleit sobib ideaalselt. Lisaks on see suur rõõm sinu tütrele, kui ta saab valida teise, moeka kleidi selleks päevaks.

Kuidas hoolitseda esimese armulaua kleidi eest, et see püsiks tähtsaks päevaks ideaalses seisukorras? Olete juba valinud tüdrukule esimeseks armulauaks kleidi? Suurepärane! Et sinu tütar saaks selles kleidis võimalikult hästi välja näha, tuleb seda nüüd korralikult hoida. Kuidas seda teha?

Riputa kleit riidepuule. Nii ei teki sellele kortse ega deformatsioone. Kasuta kaitsekotti. Valged riided kipuvad kaotama oma värvi valguse ja tolmu mõjul. Et hoida kleidi kommuunvalget värvi puutumatuna, pane see kaitsekotti. Nii näeb see sel päeval välja täiuslik! Kui soovid esimese armulaua kleidi välimust veidi värskendada, töötle seda päev enne sündmust vertikaalse aurutajaga. Enne tegutsemist kontrolli aga hoolikalt sildi peal olevaid märke.

Rohkem nõuandeid tüdrukute kleitide pesemise ja hoiustamise kohta leiate meie teistest artiklitest:

Kuidas hoida tüdrukute kleite, et need säilitaksid oma kuju kaua aega? Kuidas pesta tüdrukute kleiti, et see kestaks paljudeks sündmusteks? Valged kleidid tüdrukutele – kas see on hea valik?

  1. aasta esimese armulaua trendid ehk millised kleidid tüdrukutele on sel hooajal moes? Mis on moes 2024. aasta esimese armulaua ajal? See hooaeg on lihtsuse ja klassika all. See ei tähenda aga, et selle aasta esimese armulaua kleidid oleksid igavad!

Mis puudutab lõiget, siis eelistatakse pikki, kuid pahkluud paljastavaid, vabalt langevaid mudeleid vööga. Kleidi ülaosa on sile, samas kui allosa on õrnast tüllist. Mõnikord on näha õrnad tikandid kleidi serval. Kõige rohkem kaunistatud on tavaliselt varrukad, kaelus või vöökoht, mis annab kleidile ainulaadse iseloomu. Elegantsed, tütarlapselikud ja tagasihoidlikud.

Kõige moekamad esimese armulaua kleidimudelid tüdrukutele Zoya Fashionis Vaadake meie uusimat esimese armulaua kleitide kollektsiooni 2024 ja valige nende hulgast kleit, milles teie tütar tunneb end nagu väike ingel! Milliseid mudeleid soovitame kõige rohkem?

Ayla Tüdruku kleit Ayla sobitub ideaalselt praegustesse esimese armulaua trendidesse 2024. See, mis teeb selle kleidi teistest eristuvaks ja tõeliselt eriliseks, on õrnalt teemantidega kaunistatud vöö ja sulelistega varrukad. See annab tervikule kerge ja väga romantilise ilme.

Elida Kui teie jaoks on esimese armulaua kleidi välimusele kehtestatud üsna ranged nõuded, sobib Elida ideaalselt! Kergelt sädelev ülaosa koos õrnade kristallidega dekoltees sobib suurepäraselt koos tüllist, langeva alaosaga. See saab olema imeline kleit nii tähtsaks sündmuseks!

Lara Tütarlapselik, tagasihoidlik, lihtsalt täiuslik – selline on esimese armulaua kleit Lara. Miks peaksite selle valima oma tütre esimeseks armulauaks? Tänu õrnadele tüllist volangidele õlgadel ja kleidi allääres näeb teie laps välja hingematvalt, samas diskreetselt. See on ideaalselt sobiv stiil selliseks pühaks.

 

Postitage kommentaare (0)

Submit
üles
Sklep jest w trybie podglądu
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper Premium