Kas kleit on hea idee tüdrukule jõulukingiks? 0
Kas kleit on hea idee tüdrukule jõulukingiks?

Kingitus lapsele – olgu selleks siis kleit või midagi muud – peab pakkuma eelkõige rõõmu talle. Ärge proovige oma last sundida väikeseks printsessiks, kui tal on selgelt erinev maitse ja ta eelistab tuletõrjeautot kui isegi kõige glamuursemat tüdrukukleiti.

Need huvid saavad aga selgeks mõne aasta vanuselt ja saame kiiresti märgata, kas meist on kasvamas väike elegantne daam, kes sirutab innukalt oma ema kingade järele ja riietab pidevalt nukke. Sel juhul sobib tüdruku kleit suurepäraseks jõulukingiks.

Kleit tüdrukule - igapäevaseks kasutamiseks või erilisteks puhkudeks?

Tüdrukule jõulukingiks kleidi valimisel peaksime loomulikult lähtuma asjaosalise maitsest. Kuid lähenegem sellele tavapäraselt, valides ainult selle, mis meie lastele meeldib, eriti kui nad on mõneaastased. Selles vanuses armastab laps kuulsate muinasjuttude ülepaisutatud kleite - kilomeetreid tülli ja kilogramme läikivaid aksessuaare. Teisest küljest - tüdrukutele mõeldud lihtsad igapäevased kleidid ei tee teda samuti õnnelikuks.

Nii et teeme kompromissi – tüdrukulik kleit, mis on glamuurne ja elegantne, kuid mida kasutatakse ka enamikul juhtudel. Andkem lapsele võimalus näidata uut kleiti ja kanda seda enamikul perekondlikel pidustustel – sünnipäevadel, erilistel puhkudel või pulmades.

Saame edukalt valida lapse vanusele vastava lõike ja efektsed aksessuaarid. Nende ülesandeid võivad täita näiteks suur kuldne vibu, efektne sulekleit, roosa tülli põhjaga ajatu kleit või efektsed suled varrukatel.

Peen kleit vanemale tüdrukule

10-12-aastased tüdrukud on juba parema stiilitajuga ja moehuvilised. Nende puhul saame proovida vaoshoitumaid tüdrukute kleitide mudeleid, mis meenutavad parimate moemajade kavandeid. Selline tüdrukule jõulukingiks mõeldud kleit ei rõõmusta mitte ainult kingisaaja silma, vaid on ka esimene "täiskasvanutele" mõeldud kingitus.

Seega pidagem meeles, et vanemad lapsed tahaksid, et neid võetaks tõsiselt. Roosade ja laienevate volüümikate lõigete asemel valime mustad, tumesinised ja punased. Vaatame ka, et valitud tüdruku kleidil oleks stiilseid elemente, mis on stiili keskpunktiks. Selle rolli jaoks sobib suurepäraselt veluurkleit, millel on suurejoonelised väljalõiged õlgadel, või kleit läbipaistvate tülli varrukatega. Sellistes riietes tunneb meie laps end kindlasti hinnatud ja ilusana.

Postitage kommentaare (0)

Submit
üles
Sklep jest w trybie podglądu
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper Premium