Kuidas valida stiil lapse iseloomu järgi? 0
Kuidas valida stiil lapse iseloomu järgi?

Kas tead, et sellised omadused nagu lapse iseloom ja isiksus sõltuvad muu hulgas geenidest? Kuigi sa ei saa neid täielikult mõjutada, tasub siiski aidata neil kujuneda ja lasta väljendada juba algusest peale! Lapsel, nagu igal väikesel inimesel, on oma tujud ja eelistused, mida tuleb arvestada mitte ainult igapäevaste otsuste, näiteks riietumise ajal, vaid eelkõige tuleb neid austada, toetada ja arendada.

Uuri välja, kuidas laste stiile kombineerida riiete, sealhulgas tüdrukute kleitide abil, et sobitada need igas mõttes sinu lapsega.

Miks tasub lasta lastel valida oma riided?

Nagu ütles Janusz Korczak, "Ei ole lapsi, on inimesed". Väikesed lapsed, kuigi nad palju ei tea ja ei tunne veel maailma, õpivad seda eelkõige kogemuste kaudu. Tunnustades lapse iseseisvust ja andes talle võimaluse otsustada teatud asjades, kujundad tulevase sõltumatu ja enesekindla täiskasvanu. Ja iga vanem soovib ju, et tema laps saaks elus hästi hakkama.

Seetõttu lase oma lapsel teha mõningaid otsuseid ja näha nende tagajärgi. Kohanda need valikud tema vanusele sobivaks. Esimene neist võib olla näiteks lasteaia riietuse valimine. Selline tegevus võimaldab lapsel mitte ainult proovida erinevaid võimalusi, vaid näitab ka, et tema arvamus loeb ja õpetab teda ennast väljendama.

Kõige olulisem on ühine avastamine, kes sinu laps on ja kelleks ta tasapisi kujuneb. Siin on mõned näited iseloomutüüpidest ja neile sobivatest riietumisstiilidest, mis aitavad kõige paremini peegeldada sinu tütre hinge.

Armas ja rõõmus

Sinu tütar on naiselikkuse kvintessents. Tal on tüüpiliselt naiselikud huvid, ta on tundlik, täis kirge ja isiklikku sarmi. Talle pakub rõõmu teiste aitamine ja uute hobide arendamine. Ta on õrn ja veidi häbelik.

Sellisel juhul on parim valida klassikalised, tüdrukulikud mustrid. Armsad ja rõõmsad stiilid, tüdrukute kleidid täis volange, tülli ja pastelseid värve peegeldavad suurepäraselt sinu lapse iseloomu. Sellised rõivakompositsioonid on esimesed sammud naiseliku stiili poole!

Soovitatavad stiilid: romantiline, preppy, boho.

Soovitatavad kleidimudelid tüdrukutele: Amelia, Nel, Matilda.

Mässaja

Selline iseloom on täielik vastand eelnevale näitele. Ta ei talu kehtestatud ühiskondlikke norme ja mässab nende vastu pidevalt. Ta meenutab rohkem poisilikku tüdrukut, kes rikub üldtunnustatud reegleid. Talle meeldib käia oma radu ja proovida uusi asju. Ta on teiste inimestega suheldes veidi tagasihoidlik, kuid lähemal tundmaõppimisel ustav ja sõbralik.

Mässulised iseloomud ei armasta skeeme, vaid armastavad neid murda. Nad soovivad rõhutada oma iseseisvust ja silma paista ühiskonnas. Seetõttu tunnevad tüdrukud, kellel on selline isiksus, end hästi tugevates, värvikates ja reeglitest pisut kõrvale kalduvates stiilides.

Soovitatavad stiilid: rokilik, hipi, vintage.

Soovitatavad kleidimudelid tüdrukutele: Mila, Dolores, Imelda.

Energiline

Ta on igal pool, alati valmis aitama ja täielikult pühendunud oma tegevustele. Seltskonnahing, kes pillab nalju nagu varrukast. Tõmbab inimesi enda poole ja loob nendega suurepärast kontakti. Tal pole probleemi uute tutvuste sõlmimisega, pigem juhib ta gruppi ja ühendab selle. Alati naeratav, lahke ja hakkaja – just nii võib kirjeldada sinu last.

Energilise tüdruku riietus peaks kaugelt näitama, et tegemist on just sellise iseloomuga. Sellisel juhul tunneb sinu tütar end hästi erksates värvides ja läikivates kangastes. Nii tõmbab ta endale tähelepanu ja on keskpunktis, mida ta nii väga armastab.

Soovitatavad stiilid: glamuur, etno.

Soovitatavad kleidimudelid tüdrukutele: Chloe, Susanna.

Aktiivne

See tüüp on väga ambitsioonikas ja eesmärgile orienteeritud. Ta keskendub kõik oma jõud, et saavutada see, mida on plaanitud – olgu see siis keemiaolümpia võit või spordivõistluste esikoht. Väga pühendunud igasugustele tegevustele, abivalmis ja tõhus. Ta ei pelga sõprussuhteid, kuid on loomult pigem introvertne.

Aktiivsele lapsele on kõige olulisemad mugavus ja praktilisus riietuses. Stiilsed dressid, Pariisi stiili kergus või klassikalised komplektid võimaldavad riietuda mugavalt ja samas mitte raisata energiat, mida on vaja järgmisteks tegevusteks (lõppude lõpuks maksab ka stiili valik otsuse tegemisel!). Sellised riided on praktilised peaaegu igas olukorras.

Soovitatavad stiilid: sportlik, Pariisi, klassikaline.

Soovitatavad kleidimudelid tüdrukutele: Eve, Diana, Silvia.

Muidugi on need vaid mõned näited sellest, kuidas võib last tema iseloomu järgi riietada. Üksikud isiksuseomadused võivad sinu tütre puhul erineda ja põimuda. Lõppude lõpuks on iga inimene ainulaadne, kes avastab ennast iga päev. Seega katsetage ja proovige uusi moekombinatsioone, kuni leiate stiili, mis kõige paremini peegeldab sinu tütre iseloomu ja eelistusi.

Postitage kommentaare (0)

Submit
üles
Sklep jest w trybie podglądu
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper Premium