Miks on kasulik osta laste riideid internetist? 0
Miks on kasulik osta laste riideid internetist?

Mugav, kiire ja rahuldust pakkuv. Pandeemia on kiirendanud seda, mis tundus vältimatu. Millest me räägime? Loomulikult internetist ostlemisest. Selgub, et see on paljude emade lemmikviis täiendada laste garderoobi laste riiete ja tüdrukute kleitidega. Miks on see ostutrend nii populaarne? Loe edasi!

Meile meeldib osta internetist! Kas tead, et 2022. aastal teatas lausa 75% poolakatest, et nad ostavad vähemalt korra kuus internetist? Veelgi enam, CBRE uuringust selgub, et kõige sagedamini tellitakse internetist just riideid – lausa 58% vastanutest valis selle vastuse. Kõige suurem rühm, kes tellib riideid internetist, on 25-44-aastased naised – nii vastas 69% küsitletutest.

Kuidas on lood laste riietega? Reporter Young'i uuringu kohaselt eelistab enamus inimesi endiselt osta poest – 54,9% võrreldes 45,1% tellijatega internetist. Selline tulemus viitab siiski sellele, et internetiostude sektoril on suur potentsiaal. Sageli madalamad hinnad ja lai valik kaupu meelitavad üha rohkem vanemaid ostma internetist.

Nagu näha, on internetiostud enamikule poolakatest muutunud tavapäraseks tegevuseks ja laste bluuside, pükste, pluuside ning tüdrukute kleitide tellimine internetist on üha populaarsem ostutrend. Miks me just seda viisi nii meelsasti valime?

5 põhjust, miks osta laste riideid internetist

Mugavus Internetiostud saab teha kõikjal, kus on internet. Sa ei vaja selleks isegi sülearvutit! Praegu on paljudel e-poodidel mobiilsetele brauseritele kohandatud veebilehed, nii et saad rahulikult valida oma tütrele kõige ilusamad tüdrukute kleidid oma telefonist, istudes diivanil ja vaadates temaga multifilme.

Lai valik mudeleid ja suuruseid Poes pead enne sobiva kleidi leidmist läbima kogu poe, et leida õige riidepuu, ja seejärel õige suuruse. Lisa sellele metsik rahvahulk, kes on otsustanud koos sinuga ostlema tulla. Kõlab nagu palju tööd, eks?

Internetis osteldes on kogu valik sõrmeotsas. Lisaks saad seadistada sobivad filtrid, et leida täpselt see, mida otsid, näiteks tüdruku kleit. E-poes on lisaks kogu suuruste vahemik, nii et vali lihtsalt sobiv variant ja valmis.

Aja ja energia säästmine Laste riiete ja tüdrukute kleitide ostmine füüsilises poes on alati suur ettevõtmine. Kujuta ette – kõigepealt pead lapsed riidesse panema (selle aja jooksul tahab keegi alati tualetti minna), siis ise riidesse, viima nad lähimasse poodi, lahti riietama, proovima riideid, uuesti riidesse panema, maksma, vaigistama vaidlusi ja lõpuks toodetega koju tulema. Me väsime juba ainuüksi selle mõttest, rääkimata teostamisest.

Valides internetiostud, säästad end sellest kõigest. Lapsed saavad rahulikult proovida kõiki riideid, kui pakk tellimusega jõuab teie ukse taha. Säästad aega, energiat… ja oma närve.

Võimalus tellimust tagastada Aga mis siis, kui selgub, et tellitud tüdruku kleit on liiga väike? See on just e-poe eelis füüsilise poe ees. Seaduslikult on sul 14 päeva aega kauba tagastamiseks ilma põhjust esitamata, kuigi paljud poed pakuvad oluliselt pikemaid tähtaegu.

Väga sageli ei pea sa ka postkontorisse jooksma, kuna on olemas võimalus, et kuller tuleb paki järgi.

Rahulolu Ostlemine ei ole mõeldud ainult põhivajaduste rahuldamiseks, vaid pakub ka palju rõõmu. Kuidas see välja näeb internetiostude puhul?

Digital Dopamine’i raporti kohaselt, mis esitleb uuringu tulemusi 1680 vastajaga USA-st, Suurbritanniast, Brasiiliast ja Hiinast, on tarbijad rohkem põnevil, kui nende ostud saabuvad postiga, kui siis, kui nad ostavad füüsilises poes. Selle vastuse andis 76% USA-st, 72% Suurbritanniast, 73% Brasiiliast ja lausa 82% Hiinast.

Miks nii kõrged tulemused? Nii on meid programmeerinud... loodus! Tellimuse esitamise ja paki ootamise ajal eritub kehas hormoon dopamiin, mis vastutab rahulolu ja eufooria tunde eest. Seega pikendavad internetiostud seda positiivset seisundit, mida võib rikkuda alles kuu lõpus pangakonto saldo. ;)

Zoya Fashion – elegantsed tüdrukute kleidid sinu käeulatuses Just eelpool mainitud põhjustel lõime veebipoe tüdrukute kleitidega Zoya Fashion. Tahtsime eelkõige lihtsustada ligipääsu kõige moodsamatele kleitidele mitmeks erinevaks pidulikuks sündmuseks sinu tütrele. Siit leiad nii tüdruku kleidid pulmadeks kui ka mugavad kleidid igapäevaseks kandmiseks.

Vaata nüüd meie uusimat kollektsiooni ja veendu, kui lihtne see on!

Postitage kommentaare (0)

Submit
üles
Sklep jest w trybie podglądu
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper Premium