Naistepäeva eriline tähistamine Ideaalne kleit igale tüdrukule 0
Naistepäeva eriline tähistamine Ideaalne kleit igale tüdrukule
 

Tähistage naistepäeva kaunis tüdrukute kleidis! Naistepäeval ei pea naised kingitust meestelt ootama. Nad võivad endale ise rõõmu valmistada! On oluline seda tüdrukutele juba noorest east õpetada. Vaadake meie ideid selle erilise püha jaoks ja saage teada, milline kleit tüdrukule selliseks puhuks sobib.

Kust naistepäev alguse sai? Mõned allikad väidavad, et naistepäeval on juured juba antiikajal. Püha toimus just märtsi alguses ja oli uue aasta alguse märk. See oli seotud nn matronaalidega, Rooma emaduse, viljakuse ja naiselikkuse tähistamisega. Sel ajal andsid abikaasad oma naistele väikeseid kingitusi, mis andis püha esialgsele tähendusele aluse.

Tegelikult on naistepäev eelkõige seotud võitlusega võrdsete õiguste eest ühiskondlikus, tööalases ja eraelus 20. sajandil. Esimest korda tähistati seda püha 28. veebruaril 1909 Ameerika Sotsialistliku Partei liikmete poolt, et mälestada 1857. aasta puuvillavabriku streiki USA-s. Järgmisel aastal Kopenhaagenis toimunud Rahvusvahelise Sotsialistliku Kongressi ajal kuulutati ametlikult välja praegu kogu maailmas tähistatav naistepäev.

Arvestades ajalugu, leiame veelgi enam, et naistepäeva tasub tähistada. Kuigi on veel palju teha, on naistel õnnestunud saavutada palju edusamme valimisõiguse ja tööõiguste valdkonnas. On oluline sellest valjusti rääkida ja edasi anda lugu järgmisele põlvkonnale, samuti lihtsalt tähistada oma naiselikkust.

Igal päeval on naistel piisavalt väljakutseid, nii et vähemalt ühel päeval on väärt endale midagi teha!

Naistepäeva huvitava veetmise ideed Lapsed õpivad, jälgides täiskasvanute käitumist. Seega näidake oma tütrele, et ka tema ja tema vajadused on olulised ning tal on täielik õigus pühendada aega ainult endale. Naistepäev on suurepärane võimalus aeglustada tempot ja endale otsa vaadata.

Mida siis teha, et see kuupäev oleks eriline? Siin on meie ettepanekud.

Kohtumine sõbrannadega Lubage tütrel sõbrannadega kokku saada ühiseks „tüdrukute väljasõiduks“. See on tema esimesed sammud naiselikkuses ja parim on see aeg veeta grupis. Las nad lähevad koos kinno, pitsale või arvutimängude saali. Selline kohtumine kindlasti lõõgastab ja annab hea tuju ülejäänud päevaks, ja ka sina, kallis ema, saad hetke puhata!

Teemakohased töötoad 8. märtsil korraldatakse sageli mitmesuguseid sündmusi, mis on seotud naiselikkuse ja naiste ajalooga. Võib-olla on see hea plaan päeva veetmiseks lapsega? Sellised tegevused laiendavad mitte ainult teadmisi ja silmaringi, vaid pakuvad ka palju rõõmu ja ilusaid mälestusi.

Väljasõit emaga Kes on tüdruku parim sõber juba noorest east alates? Loomulikult tema ema! Naistepäev on suurepärane ettekääne koos veedetud ajaks. Võite koos teha neid „tüüpiliselt tüdrukulikke“ asju. Võib-olla ühised ostud kaubanduskeskuses? Või väljasõit kosmeetiku juurde küünte tegemiseks? Kui juba lõbutseda, siis korralikult!

Mida teha kodusel ajal? Mõnikord juhtub, et ilm väljas ei soosi, sõbrannad loobuvad kohtumisest ja lisaks tekib mingi tüütu palavik. Sellisel juhul ärge heitke meelt ja korraldage aeg kodus! Mida me soovitame?

Lemmikanimatsioonide vaatamine. Tekk, suupisted, televiisor ja suurepärane lõbu! Või äkki kodune SPA? Tehke kodune mask, valige lemmik kreemid ja juuksepalsamid. Sellised protseduurid kindlasti pakuvad palju lõbu! Hea mõte on ka kodused kostümeerimised! See on suurepärane võimalus rääkida tütrega moest ja riiete kombinatsioonidest, samuti läbi vaadata kapid otsides huvitavaid stiile, näiteks tüdrukute kleite.

Tähistage kaunilt ja valige sel päeval tüdrukule elegantne kleit! Kuigi on oluline hoolitseda iga päev korraliku ja moeka riietuse eest, on naistepäeval veelgi olulisem näidata lapsele, et tuleks tähistada oma tüdrukulisust. Ja kõige parem on seda teha ainulaadse ja eristuva stiiliga. Selleks kasutage elegantseid tüdrukute kleite, mis muudavad selle päeva unustamatuks!

Mida soovitame meie uusimast tüdrukute kleitide kollektsioonist Zoya Fashion naistepäevaks? Vaadake meie ettepanekuid!

Carla Roosa? On! Volangid? Kohal! Elegantne lõige taljes? Samuti. Lisage sellele viimase hooaja kõige moekamad tiivakujulised varrukad ja teil on ideaalne kleit tüdrukule naistepäevaks – Carla. Parim osa on see, et seda mudelit saab kasutada ka paljudel teistel puhkudel, nagu pulmad, esimesed armulauad või perekohtumised.

Iris Kleit tüdrukutele, mis sobib paljudele figuuridele? Iris on lihtne trapezekujuline kleit elegantsete volangidega varrukatega. Fuksia värv toob esile teie tütre ilu ja tagab, et ta jääb kindlasti meelde. Selle kleidiga saate luua palju erilisi komplekte nii igapäevaseks kui ka pidulikuks kandmiseks.

Aldina Teie tütar ei ole volangide fänn? Vaadake siis tüdrukute kleiti Aldina. See on lihtne, kergelt laienev kleit paksude õlapaeltega. Mis teeb selle nii eriliseks ja miks kaaluda seda kui stiili naistepäevaks? Eelkõige selle värv – läbipõimunud lilla ja sinise toonid muudavad, et kleit köidab tagasihoidlikult, kuid tõhusalt tähelepanu.

Lila Lihtne, elegantne ja samas väga eriline ettepanek teie tütrele naistepäevaks – siin on tüdrukute kleit Lila. Nagu Aldina, on see kergelt laienev mudel kaunis roosas värvitoonis. See sobib suurepäraselt jahedamateks päevadeks tänu pikkadele varrukatele. Mis tõmbab tähelepanu sellele kreemile, on eriline viimistlus kaelusel ja allääres. Tänu sellele sädeleb see kleit veel paljudel olulistel sündmustel.

Postitage kommentaare (0)

Submit
üles
Sklep jest w trybie podglądu
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper Premium